باغ-تالار-پذیرایی

باغ تالار پذیرایی

باغ تالار پذیرایی را می توان رستوران های خصوصی دانست که روزانه برای یک مراسم رزرو میشوند. بهترین باغ تالارهای پذیرایی را عموما در مجموعه های وابسته به باشگاه های رفاهی کارمندان دولت و بانک ها مشاهده می کنید. باشگاه های رفاهی نفت و پالایشگاه ها در سراسر کشور دارای فضاهای با صفا و پر درختی هستند که در اولویت اول به کارمندان وابسته به آن سازمان و در اولویت های بعدی به عموم مردم خدمات پذیرایی ارائه می کنند.

 

فضای باز در باغ تالار پذیرایی

باغ تالار پذیرایی نسبت به تالار پذیرایی از این لحاظ دارای برتری است. درختان قدیمی و نماهای سنگی و عمارت و آلاچیق مشرف به استخر در فضای باز را در اکثر این باغ تالارهای پذیرایی با شرایط مختلفی خواهید دید.

فضای آزاد متعلق به خانم ها

بعضی از باغ تالارهای پذیرایی بخصوص باغ تالارهای پذیرایی وابسته به ارتش و سپاه که زمین های وسیعی برای چیدمان بیرون دارند. دسته ای از این باغ تالارهای پذیرایی قسمتی از فضای آزادشان را که مشرفیت و دید از بیرون نداشته را در اختیار خانم ها می گذارند و خانم ها نیز همچون آقایان این فرصت را خواهند داشت تا در فضای آزاد و زیر درختان پذیرایی شوند.

 

باغ تالار پذیرایی برای چه کسانی مناسب است؟

قسمت زیادی از کارمندان دولت انواع مراسم خود را در باغ تالارپذیرایی یا باشگاه های رفاهی ادارات مختلف برگزار می کنند. باغ تالار پذیرایی بهترین نقاط برای برگزاری برنامه های ارگانی و یا جشن های خانوادگی با تعداد مهمان زیاد در خانواده های با نگرش های بیشتر مذهبی به جشن عروسی مورد استقبال قرار میگیرند. بیشتر پذیرایی در سمت خانم ها بصورت نشسته انجام میشود و ممکن است قسمتی از پذیرایی آقایان یا کل چیدمان آقایان در فضای آزاد انجام شود.

 

هنگام رزرو باغ تالار پذیرایی به این نکات توجه کنید.

 

۱- قیمت باغ تالار پذیرایی

باغ تالارپذیرایی معمولا در فصول سرد سال کم طرفدار تر و با قیمت مناسب تری قابل رزرو هستند. برعکس در فصل تابستان به علت استقبال عمومی باید از چند ماه زودتر برای رزرو تاریخ اقدام کنید و حتی قیمت و هزینه جداگانه ای بابت ورودی باغ تالارپذیرایی بپردازید.

۲- رزرو تاریخ در باغ تالارپذیرایی

برای فصل تابستان و ایام شعبانیه و تاریخ های آخر هفته تابستان، نهایتا از فروردین ماه اقدام نمایید.

لیست باغ تالارهای ثبت شده در تورسفید