باغ تالار والا در ۳۰ دقیقه ای از شما

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ تالار والا در ۳۰ دقیقه ای از شما

باغ تالار والا برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی والا

باغ عروسی والا یکی از بزرگترین باغ های عروسی در بین کلیه باغ تالار های ایران است. باغ تالار والا با مجوز بهره برداری از ۲ سالن بزرگ با ظرفیت مفید ۴۰۰ نفر در هر سمت خانم ها و آقایان و دسترسی بسیار مناسبی از جنوب غربی تهران برخوردار است.

اطلاعات تکمیلی

باغ عروسی والا با جایگاه منحصر به فرد جشن عقدکنان معماری ورودی فوق العاده زیبا که در بین باغ تالار های ایرانی منحصر به فرد است همچنین فضای سبز بسیار زیبا و بزرگ برای پذیرایی در خارج از سالن جشن عروسی به یکی از زیبا ترین باغ تالار های عروسی تهران مشهور شده. همچنین دسترسی سریع و کاملا آسفالته باغ عروسی والا از شهر تهران باعث شده والا در بین خانواده های تهرانی که قصد برگزاری جشن عروسی در باغ عروسی مجلل دارند پر طرفدار شده باشد.

زیرا باغ عروسی والا می تواند امکانات کافی برای برگزاری جشن های در کلاس درجه ۱ تشریفات مجالس عروسی پایتخت را تا ۸۰۰ نفر مهمان بدون هیچ دغدغه ای محیا می نماید. و پارکینگ داخلی بزرگ، رختکن ها و سرویس های بهداشتی هتلی درجه یک، این باغ عروسی را در زمره بهترین باغ تالار عروسی ایران قرار می دهد.

انبار های بزرگ ظروف و لوازم دیزاین جشن عروسی در باغ تالار والا به شما این امکان را میدهد تا صندلی، چیدمان و اقسام متنوعی از مبلمان را با رنگ و استایل دلخواه برای جشن عروسی تان انتخاب نمایید. همچنین باغ عروسی والا دارای یکی از مجهزترین آشپزخانه های بهداشتی با کیفیت پخت عالی در منطقه می باشد که تامین غذای مجالس و کیترینگ جشن عروسی سایر باغ های منطقه را بر عهده دارد..

مجموع باغ والا با معماری خیره کننده در ورودی تشریفاتی سالن جشن عروسی فضای عقد منحصر به فرد و باغ عروسی بزرگ و زیبا یکی از باشکوه ترین باغ های عروسی در بین باغ تالارهای تهران است. باغ عروسی والا با جلوه های بینظیری که بی مانند است بدل به باغ آرزوی شما خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.