باغ تالار عروسی کاخ سفید

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
باغ تالار عروسی کاخ سفید

باغ تالار کاخ سفید برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ تالار عروسی کاخ سفید

باغ تالارعروسی کاخ سفید در منطقه محمد شهر کرج واقع شده. یعنی شما برای رسیدن به این باغ تالار عروسی باید از اتوبان تهران کرج  تا کرج و خروجی پایانه شهید کلانتری رانندگی نموده و سپس با وارد شدن به بلوار محمد شهر ۱۴ کیلومتر تا درب اصلی باغ تالارعروسی فاصله خواهید داشت. بعد از عبور از باغ تالار عروسی باید ۱.۵ کیلومتر دیگر را از میان درختان میوه باغی شکل عبور کنید تا به گیت و دیوار های سالن باغ تالارعروسی کاخ سفید برسید. در این لحظه متوجه می شوید که این باغ تالارعروسی کاخ سفید ارزش این مسیر طولانی را داشته.

عمارت باغ تالار عروسی کاخ سفید

اولین چیزی با عبور از گیت اصلی متوجه آن خواهید شد استخری بزرگ و گرد است که در مقابل یک عمارت سفید با نمای رومی نمایی چشم نواز ایجاد کرده و وجه تسمیه این باغ تالار عروسی با کاخ سفید نیز هست. ممکن است در نگاه اول متوجه فضای سرسبز چندانی در این باغ تالارعروسی نشوید. ولی فضای سمت چپ باغ تالارعروسی تقریبا به قدر یک فضای بازی کودکان چمن مسطح دارد که در فصل گرم تدارکات میز شام جشن عروسی در آنجا دیده می شود.در فصول سرد یا هوای بارانی میز شام در داخل و انتهای سالن اصلی تالار زیر تراس داخلی قرار خواهد گرفت.

باغ تالار عروسی کاخ سفید در زمره باغ تالار های قدیمی در منطقه و بسیار خوشنام است. سقف بلند و سالن مجهز به سیستم نورپردازی و سرویس های بهداشتی مرتب در داخل سالن این باغ تالار عروسی را جزو بهترین کاندید های برگزاری جشن عروسی در کرج نموده.

لازم به ذکر است این باغ تالار عروسی برای مهمانی های بین ۲۰۰ تا حداکثر ۳۰۰ نفر مناسب است.

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست