باغ تالار عروسی سفید

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ تالار عروسی سفید

باغ تالار سفید برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ تالار عروسی سفید

  • ظرفیت مفید داخل سالن باغ تالار سفید : ۴۰۰ نفر
  • ظرفیت حداکثری باغ تالار عروسی سفید : ۶۰۰ نفر
  • آدرس : گرمدره- غربی / خیابان طالقانی
  • کلاس تشریفاتی : ۵ ستاره
  • مزایا : سالن مرغوب –ظرفیت بالا – نمای با شکوه بیرون سالن

باغ تالار عروسی سفید گرمدره در واقع در منطقه کلاک پایین واقع شده. این باغ قدمت ۲ ساله داشته و در ابتدا با مدیریت تشریفات دانیال آقای دانیال زمانی بهترین جشن عروسی تهران در این باغ تالار برگزار میشد و بعد از زمانیکه اقای دانیال زمانی عمارت دانیال را پایه گذاری می کنند ، جناب آقای رجبی مالک اصلی باغ تالار سفید زمام مدیریت و اجرای بهترین تشریفات عروسی را شخصا بر عهده می گیرند.

باغ سفید عروسی

اطلاعات تکمیلی

قابلیت باغ تالار عروسی سفید را بهتر بشناسید

در زمان ساخت، باغ تالار سفید یک حرکت عظیم رو به جلو در زمینه تشریفات مجالس عروسی به شمار می آمد. ساخت باغ تالار عروسی با تکیه بر نمای بیرونی و شبه عمارت لرزه در قامت سایر باغ های عروسی انداخت، که تا آن زمان از فضاسازی بیرون از سالن غافل مانده بودند. ساخت و طراحی باغ تالار سفید که با همکاری آقای دانیال زمانی شروع شده را می توان نقطه ی شروع رقابت باغ تالار های عروسی گرمدره در نماهای خارجی سالن عروسی و دقیق شدن عروس و داماد در سر درب بیرونی سالن عروسی و در نهایت شروع روند ساخت و ساز عمارت های عروسی دانست.

 

شروع تغییرات باغ تالارهای عروسی

کمی بعد از افتتاح باغ تالار سفید باغ ۵۵۵ متعلق به آقای یلان یا همان باغ عروسی کوهک نمای بیرونی خود را به کلی عوض کرد و یک سالن فوق العاده زیبا با درب های شیشه ای برای آقایان ساخت. باغ عروسی باران نمای بیرونی خود را  که سیمان سفید بود تخریب کرده و  با سنگ تراول جایگزین کرد . همچنین باغ تالار والا نمای بیرونی خود را سیمان سفید کرده و برای باقی ماندن در  دسته باغ تالارهای عروسی مطرح جایگاه عقد کنان خود را بصورت جزیره عقد در آورد.

 

سالن باغ تالار سفید

سالن باغ تالار سفید با ظرفیت کافی برای ۴۰۰ نفر در هر سالن را دارد. باغ تالار سفید را باید در ساخت فضاهای داخلی سالن با بکار گیری نورهای سقفی سیسم خنک کننده مرکزی از بالا و کناف کاری و نورپردازی ال ای دی جزء بدعت گزاران صنعت باغ تالار عروسی محسوب نمود.

همچنین  ساخت  سرویس ها و رختکن خانم ها و آقایان در محل مناسب استفاده از سقف کاذب به عنوان انبار و البته مهم تر از همه ساخت نمای بیرونی با سبک نمای سفید رومی باغ تالار سپید گرمدره را در زمره کلاس طلایی و خدمات مجالس ۵ ستاره پایتخت قرار داد.

این استاندرد ها که در آن زمان حرکت رو به جلو به شمار می رفت هنوز در بسیاری از باغ تالار های عروسی داخل تهران و باغ تالارهای معروف گرمدره دیده نمی شوند.

سایر نقطات قوت باغ تالار سفید

  • محل قرار گیری موزیک

سالن جشن عروسی در باغ تالار سفید یکی از بهترین سالن های عروسی با ظرفیت بالای ۴۰۰ نفر محسوب میشود. در سالن عروسی از مدرن ترین تجهیزات حرفه ای نور و صوت بهره گیری شده و چیدمان بصورت یو اینگلیسی فضای موزیک را در بر میگیرد یعنی تقریبا ۳ طرف موزیک قابلیت چیدمان دارد .

  • مربع بودن سالن عروسی

همچنین سالن جشن عروسی باغ تالار سفید به شکل مربع است. دسترسی داخلی که برای سالن خانم ها و آقایان به میز شام ایجاد شده و محل درست سرویس های بهداشتی سالن ها که در دید مهمان باز و بسته نمیشوند را باید از مزایای مهم باغ تالارسفید به شمار آورد.

  • سنتی بنفش؟

در قسمت سنتی،باغ تالارسفید گرمدره یکی از مدرن ترین و شیک ترین دکورهای قهوه خانه ای را بخود اختصاص می دهد. رنگ بندی انگوری و هارمونی رنگ بنش با پذیرایی انواع قلیان و چایی و تنقلات گوشه ای خدمات سنتی در قالب مدرن در باغ تالارهای عروسی ۵ ستاره است که در باغ تالار سفید مدل احسنت آن وجود دارد . بخصوص این فضا سرپوشیده و چهار فصل است.

  • انتخاب صندلی فلورال

طرح های فلورال طرح های گلداری مارپیچی هستند که در طبقه ی اشرافی انگلستان ایجاد و استفاده میشده. صندلی های استیل با روکش فلورال نقطه انحصاری باغ تالار سفید است که در هیچ کجا مشابه آن را پیدا نمی کنید.

  • چهار فصل در باغ تالار عروسی سفید

باغ تالارسفید یک باغ چهار فصل است وجود ۲ سالن بزرگ با ظرفیت مطلوب و پارکینگ و مسیر  آسفالته داخلی و دسترسی مستقیم به سالن غذا خوری از مزیت های باغ تالارسفید نسبت به باغ تالارهای عروسی همسایه محسوب می شود. همچنین کل باغ تالارسفید سنگفرش و موزاییک شده و حتی در هنگام بارندگی هیچ خبری از گل و شل نخواهد بود.

باغ سفید عروسی
باغ سفید عروسی
باغ سفید عروسی

ویدئوی این باغ

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.