باغ تالار دانش

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ تالار دانش

باغ تالار دانش برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

 باغ عروسی دانش

  • ظرفیت بهینه داخل سالن عروسی ۱۵۰ نفر
  • ظرفیت نهایی باغ عروسی ۳۵۰ نفر
  • وجه تمایز : ورودی کشیده و پر از گل و گیاه – فضای صمیمی – مسیر بسیار عالی
  • کلاس تشریفات و رنج قیمت : ۳ ستاره

 

باغ عروسی دانش زیباترین باغ عروسی نزدیک به جنوب غربی تهران با دسترسی عالی و کاملا آسفالته می باشد. باغ عروسی دانش دارای فضای سبز غنی از گیاهان و مجسمه های زیباست که عکاسی عروس و داماد را در باغ عروسی ممکن می سازد.

باغ عروسی دانش دارای سالن جشن عروسی با ظرفیت ۱۵۰ نفر برای خانوم ها و سالن مشابه با ظرفیت ۱۵۰ نفر برای آقایان است. بصورت کلی نقطه بهینه تعداد مهمان در باغ عروسی دانش ۳۵۰ نفر است. باغ عروسی دانش دارای حوطه ای مصفا برای چیدمان حداکثر ۱۰۰ نفر مهمان در فضای باغ عروسی می باشد. باغ عروسی دانش همچنین دارای پارکینگ داخلی، فضای مناسب سفره عقد در زیر درختان، سنتی نشین مناسب و سالن شام مستقل برگزاری جشن عروسی می باشد.

اطلاعات تکمیلی

جشن عروسی در باغ عروسی دانش

برسی گزینه ها و شرایط برگزاری

شب باغ عروسی

باغ عروسی دانش دارای چراغ های سنگی در راه رو ها و ریسه های فندقی در سقف ورودی و شمشاد های باغ است. این باغ عروسی بلحاظ فضای سبز بی نظیر است. فضای محوطه این باغ عروسی کاملا قابل استفاده و مطبوع طراحی شده و چه در ظهر و چه در شب شما به زیبایی تمام یکی از بهترین باغ های عروسی را برای مراسم خود در اختیار دارید.

باغ عروسی دانش

یکی از جلوه های منحصر به فرد این باغ عروسی ورودی طولانی منتهی به سالن عروسی است. ورودی این باغ عروسی از بین باغ سرسبز با پوشش گیاهی کوتاه در دو طرف شما را تا درب سالن جشن عروسی همراهی می کند.

باغ-عروسی-دانش

پذیرایی جشن عروسی در فضای بیرون

پذیرایی سنتی تاکید زیادی در این باغ عروسی دارد . اگر جشن عروسی تان را در باغ می پسندید و فضای صمیمی و خودمانی و بدور از تشریفات و بریز و بپاش می خواهید باغ عروسی دانش یک فضای عالی برای پذیرایی از مهمان ایتان به شما خواهد داد. باغ عروسی دانش دارای سفره خان سنتی مراکشی بزرگی است که اتفاقا در کنار بار و دکور آبمیوه قرار گرفته مهمان های شما می توانند برای چای و قلیان مشابه سفره خانه های حرفه ای سطح شهر از سنتی خانه باغ دانش بهره مند شوند و یا در فضای چیدمان بیرون همراه با انواع نوشیدنی و شربت در زیر درختان کهن سال این باغ از فضای باغ عروسی دانش لذت ببرند.

باغ-عروسی-بینش

سفره خانه سنتی باغ عروسی

فضای بسیار دلنشینی در سمت آقایان برای استفاده از فضای سرسبز باغ عروسی محیاست. سنتی نشین که در قلب این باغ عروسی زیبا قرار گرفته با انواع تنقلات مثل پولکی و آجیل و پسته و در فصل سرد با لبو و باقالا و در فصل گرم با عرقیجات سنتی آماده پذیرایی از مهمان های شماست.

باغ عروسی دانش

وجه تمایز باغ عروسی دانش

محیط گرم و صمیمی باغ عروسی دانش این باغ عروسی را برای خانواده های بی غله و غش که انتظارشان از باغ عروسی یک سالن شیک برای خانم ها و باغ مصفا برای بزرگ تران  و آقایان مسن تر است. باغ عروسی دانش نه چندان باغ عروسی بزرگی است که تعداد مهمان های شما در آن به چشم نیایند و نه باغ عروسی بزرگی که مهمان های زیر ۲۰۰ تا ۱۵۰ نفر در آن گم شوند. اگر در شمارش مهمان های خود تعداد زیر ۲۰۰ نفر دعوت می کنید و کلاس تشریفات و هزینه های استانداردی مد نظر قرار داده اید باغ عروسی دانش برای شما ایده آل است.

باغ عروسی دانش

سفره عقد در باغ عروسی

سفره عقد و مراسم عقدکنان در باغ عروسی دانش بشکل زیبایی در مقابل چمن سرسبز این باغ عروسی اجرا می شود. ست شیواری سفید با دانتل و یا گیپور پشت آویز در باغ عروسی در مقابل سفره عقد چیده می شوند به طراح مراسم عقد این امکان را می دهد که در بالای سر عروس و داماد آرکی از گل محیا کرده و یا کل مراسم عقد کنان را با حریر های سفید والان دار مزین نماید.

اجاره باغ عروسی

ویدئوی این باغ

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.