باغ تالار صدرا

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ تالار صدرا

باغ تالار صدرا برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ عروسی صدرا

ظرفیت باغ تالار صدرا

ظرفیت داخل سالن خانم ها : ۲۵۰ نفر
ظرفیت کلی باغ : ۸۰۰ نفر
آدرس باغ صدرا: مسیر قدیم شهریار-کیلومتر ۱۲
مدت زمان تا رسیدن به باغ: از چیتگر ۳۰ دقیقه
کلاس تشریفاتی : ۵ ستاره
مزایا : یک باغ عروسی بزرگ پر از درخت و منابع سرسبز-ظرفیت پذیرایی بالا-دسترسی داخلی شام برای خانم ها

باغ صدرا

باغ صدرا جزء بهترین باغ عروسی های ایران است. این باغ نرسیده به شهریار در فاصله ای ۳۰ دقیقه ای تهران دارای ظرفیت پذیرایی بالا در رعایت کلاس تشریفاتی ۵ ستاره است.

باغ صدرا یک باغ بیشتر تابستانی

باغ صدا در فصل گرم یک باغ عروسی به تمام معنی و در فصل سرد باز هم بخاطر داشتن سنتی و ۳ سالن برای خانم ها و آقایون و میز شام مشترک یک باغ به تمام معنی تشریفاتی محسوب می شود.

اطلاعات تکمیلی

باغ صدرا یک باغ استاندارد عروسی

باغ عروسی صدرا در یک نگاه

باغ عروسی صدرا یکی از ۵ باغ تالار برتر ایران است. باغ صدرا دارای استاندارد های برگزاری جشن های ۵ ستاره در کلاس تشریفاتی است.در زیر به نقاط قوت باغ تالار صدرا اشاره می کنم.

نقطه قوت باغ صدرا وسعت

زمین باغ تالار صدرا با مالکیت آقای صادقی یکی از بزرگترین زمین های مورد بهره برداری به عنوان باغ عروسی محسوب میشود. باغ عروسی والا حتی یک مسیر اختصاصی و حتی یک کوچه به نام صدرا دارد. این باغ عروسی دارای چندین انبار ظروف، آتلیه داخلی، آشپز خانه، بخش پرسنلی، و حتی خشک شویی داخلی است. باغ صدرا واقعا یک باغ بسیار بزرگ است که می توانید در آن گم شوید. باغ عروسی صدار باغ عروسی بسیار مناسبی برای جشن های عروسی با تعداد بالای مهمان حتی تا ۱۲۰۰ نفر مهمان است.

باغ صدرا

نقطه قوت باغ صدرا طبیعت

درخت، باغ، برکه آلاچیق سفره خانه چمن چادر پرچین شمشاد اسب و اصطبل و….. در باغ عروسی تقریبا نمی توانید از باغ عروسی توقعی داشته باشید که باغ صدرا برآورده نکند. از ورود به باغ عروسی صدرا خود را در لابلای شمشاد های بلندی میبینید که از قد شما بلند تر است. پوشش گیاهی که در باغ عروسی صدار می بینید در هیچ باغ عروسی دیگری سابقه ندارد. هارمونی که در دیزاین باغ صدرا با دیوار های چوبی فانوس های تزئینی فورغون های پر از گل انجام شده شبیه عکس های جشن عروسی در سبک های اروپایی که عکس هایش را در پینترست میبینید را در ذهن متبادر می کند.

باغ صدرا

نقطه قوت باغ صدرا ۳ سالن

باغ عروسی صدرا برای جشن های متمرکز با تعداد مهمان های ۲۰۰ نفر و جشن های غیر متمرکز تا ۸۰۰ نفر مهمان در فصل تابستان گنجایش دارد. این باغ دارای ۳ سالن برای پذیرایی و ۱ سالن به عنوان سالن شام است.  یکی از بزرگترین نقاط قوت باغ تالار والا دسترسی مستقیم و داخلی سالن خانم ها به میز پذیرایی شام است.

باغ صدرا

نقطه قوت باغ صدرا لابی

تنها باغی که فضای ولکام مشابه فضای قبل از ورود به باغ های تفریحی بوجود آورده باغ صدراست. تمام چیزهایی که مهمان قبل از ورود به باغ به آن احتیاج دارد مثل رختکن، سرویس،سشوار، آینه و حتی باغ صدرا دارای لابی انتظار برای آقایان تا زمان آماده شدن خانم هاست. که نشانه ی اهمیت این باغ عروسی به رعایت نظم و تشریفات است. لابی باغ عروسی صدرا در هیچ باغ تالار عروسی به این شکل و شمایل تکرار نشده است.

باغ صدرا

لابی و لنج استراحت عروس

باغ عروس صدرا تنها باغ عروسی در بین باغ تالار های عروسی منطقه است که دارای لنج و استراحت گاه عروس است. استراحت گاه عروس نقطه ی بسیار مهمی است که کمتر باغ تالار عروسی به آن توجه می کند . لنج لابی و استراحت گاه عروس اهمیتش از آن بابت است که معمولا عروس در زمانی به باغ عروسی می رسد که هم بخاطر بی خوابی دیشب و عکاسی و آتلیه عروسی خسته است و نیاز به نشستن و استراحت دارد و در بسیاری از باغ تالارهای عروسی مجبور می شود در سالن پذیرایی بنشیند و منتظر رسیدن مهمان ها شود. خوشبختانه باغ عروسی صدرا این امکان را فراهم نموده که عروس در استراحت گاه خود چرتی بزند یا نیم استراحتی بکند تا بقیه مهمان ها سر برسند.

باغ صدرا پارکینگ داخلی

باغ عروسی صدار برای هر تعداد که شما بخواهید ماشین پارک کنید فضا برای پارک خودروی مهمان ها دارد. یکی از نقاط قوت باغ صدرا بزرگ بودنم زمین و مساحت کلی باغ تالار است.

ضرفیت باغ صدرا چند نفر است؟

ظرفیت واقعی سالن پذیرایی صدرا ۲۰۰ نفر است. با غیر استاندارد چیدن در نهایت امر می توان تا ۲۵۰ نفر را در داخل سالن خانم ها پذیرایی کرد.  که با ۲۰۰ نفر مهمان های سالن آقایان می توان ظرفیت سالن باغ عروسی صدرا را تا ۵۰۰ نفر تخمین زد. البته در فصل گرم سال این ظرفیت با اضافه شدن محیط باز تا ۱۰۰۰ نفر برآورد خواهد شد.

آدرس باغ عروسی صدرا

برای رسیدن به باغ عروسی صدرا از همت وارد آزادگان جنوب شوید. بعد از گردش به راست در اتوبان فتح بلافاصله از مسیر کند رو به سمت تهران دور برگردان کند و وارد مسیر جاده شهریار-باغستان شوید. این مسیر دقیقا مسیر رسیدن به باغ تالار آرشین، باغ رادین، باغ والا، باغ تالار ملل، باغ تالار رزا ست. برای بازدید از سایر باغ های مسیر شهریار  قبل از حرکت با راهنمای تورسفید هماهنگ کنید کنید.

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.