باغ تالار سفید

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ تالار سفید

باغ تالار سفید برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ تالار سفید در یک نگاه

باغ تالار سفید

  • ظرفیت مفید داخل سالن باغ تالار سفید : ۴۰۰ نفر
  • ظرفیت حداکثری باغ سفید : ۶۰۰ نفر
  • آدرس : گرمدره-کلاک پایین – بعد از امام زاده کوچه طالقانی
  • کلاس تشریفاتی : ۵ ستاره
  • مزایا : سالن مرغوب –ظرفیت بالا – نمای با شکوه بیرون سالن

باغ تالار سفید گرمدره در واقع در منطقه کلاک پایین واقع شده. این باغ قدمت ۲ ساله داشته و در ابتدا با مدیریت تشریفات دانیال آقای دانیال زمانی بهترین جشن عروسی تهران در این باغ تالار برگزار میشد و بعد از زمانیکه اقای دانیال زمانی عمارت دانیال را پایه گذاری می کنند ، جناب آقای رجبی مالک باغ تالار سفید زمام مدیریت و اجرای بهترین تشریفات عروسی را خود شخصا بر عهده می گیرند.

اطلاعات تکمیلی

باغ سفید عروسی

باغ تالار عروسی سفید

در زمان ساخته شدن باغ تالار سفید یک حرکت کاملا رو به جلو در زمینه تشریفات مجالس عروسی به شمار می آمد بصورتی که لرزه در قامت سایر باغ های عروسی انداخت. ساخت و طراحی باغ تالار سفید که با همکاری آقای دانیال زمانی شروع شده را می توان نقطه ی شروع رقابت باغ تالار های عروسی گرمدره در نمای داخلی سالن و سر درب بیرونی سالن عروسی دانست.

کمی بعد از افتتاح باغ تالار سفید باغ ۵۵۵ متعلق به آقای یلان نمای بیرونی خود را به کلی عوض کرد و یک سالن مجهز برای آقایان ساخت.  باغ عروسی باران نمای بیرونی خود را کاملا با سنگ تراول جایگزین  کرد و باغ تالار والا جایگاه عقد کنان خود را بصورت جزیره عقد در آورد.

سالن باغ تالار سفید

سالن باغ تالار سفید با ظرفیت کافی برای ۴۰۰ نفر در فضاهای داخلی سالن با بکار گیری نورهای سقفی سیسم خنک کننده سقفی و کناف و نورپردازی مدرن و ساخت و جایگذاری سرویس ها و رختکن خانم ها و آقایان در محل مناسب و البته مهم تر از همه ساخت نمای بیرونی با سبک نمای سفید رومی از همان ابتدای امر مقید به استاندارد های تشریفات و خدمات مجالس ۵ ستاره شد. این استاندرد ها که در زمان خود حرکتی رو به جلو به شمار می رفت  هنوز در بسیاری از باغ تالار های عروسی داخل تهران و باغ تالارهای مطرح گرمدره دیده نمی شوند.

نقطه قوت باغ تالار سفید

سالن جشن عروسی در باغ تالار سفید بزرگترین نقطه ی قوت این باغ تالار به شمار می آید. یکی از مدرن ترین تجهیزات حرفه ای نور و صوت در آن نصب شده . و همچنین این سالن به شکل مربع است. دسترسی داخلی که برای سالن خانم ها و آیایان به میز شام ایجاد شده . سرویس هایی که هم دسترسی آسانی دارند و هم توی چشم نیستند. اتاق آنلیه داخلی. دسترسی های مناسبی برای آبدارخانه و سرویس های پذیرایی سالن باغ عروسی سفید را به عنوان یک شاخص ساخت سالن عروسی استاندارد مطرح می کند.

سنتی و سفره خانه

باغ تالارسفید گرمدره یکی از مدرن ترین و شیک ترین سنتی ها را بخود اختصاص می دهد. رنگ بندی انگوری و هارمونی رنگ بنش و کانتری که به درخواست شما می توان نقش شربت خانه را ه بازی کند با پذیرایی انواع قلیان و چایی و تنقلات گوشه ای خدمات سنتی در قالب مدرن باغ تالارهای عروسی ۵ ستاره است که در باغ تالار سفید بخوبی پیاده سازی و اجرا شده است.

نقطه ی قوت باغ تالار سفید

باغ سفید عروسی

نقطه قوت دیگر باغ تالار سفید ظروف درجه یک خریداری شده توسط مالک باغ تالار سفید است. شایان ذکر است که باغ تالار سفید یکی از پیشروهای استفاده از ظروف و میز و صندلی های مدرن است. تیپ رز گلد با روکش فلورال ( گل های سلطنتی) صندلی های مدرن فلزی برای اولین بار در این باغ تالار ثابت شد. همچنین شما در انتخاب انواع ظروف و صندلی حق انتخاب کامل دارید.

ورودی باغ تالار سفید

ورودی مستقیم باغ تالارسفید از ین حوض و شمشاد های پرچین مانندی عبور می کند که می توان این ورودی را با انواع آرک و و تزئینات بیرونی تزئین کرد. تقریبا همه عکس هایی که شما از بیرون سالن باغ تالار سفید میبینید در این ورودی گرفته شده است.

باغ سفید عروسی

اتاق عقد و جشن عقد در باغ تالار سفید

اتاق عقد بصورت آلاچیق سفید در بیرون سالن اصلی قرار گرفته است. این الاچیق در فصل گرم و سرد محوطه خصوصی در اختیار اقوام نزدیک قرارمیدهد. ظرفیت این اتاقک فزی حدود ۵۰ نفر است.

مسیر و دسترسی باغ تالار سفید

باغ تالار سفید در منطقه کلاک پایین واقع شده. برای رسیدن به تاغ تالار سفید شما لازم است تا انتهای همت غرب رانندگی کنید و بعد از زیر گذر وارد اتوبان تهران کرج شوید . چند کیلومتر جلوتر تابلوی نارنجی گرمدره را مشاهده می کنید که باز بعد از عبور از شهر گرمدره و ۲ عدد پل سیمانی وارد جاده مخصوص خواهید شد. از جاده مخصوص تا بعد از میدان اتمسفر و پل سیمانی کلاک از مقابل کوچه امام زاده به سمت تهران دور بزنید. و خیلی سریع به سمت منتهی الیه سمت راست اتوبان منتقل شوید و از کوچه طالقانی باغ تالار سفید را مشاهده خواهید نمود.

بهترین فصل سال در باغ تالار سفید

باغ تالارسفید یک باغ چهار فصل است وجود ۲ سالن بزرگ با ظرفیت مطلوب و پارکینگ آسفالته داخلی و دسترسی مستقیم به سالن غذا خوری از مزیت های باغ تالارسفید نسبت به باغ تالارهای عروسی همسایه محسوب می شود. پارکینگ باغ تالارسفید در پشت سالن اصلی قرار گرفته بنابراین مهمان ها قادر خواهند بود در بدترین شرایط جوی با دسترسی سریع و مستقیم خود را به فضای تالار عروسی برسانند همچنین کل باغ تالارسفید سنگفرش و موزاییک شده و حتی در هنگام بارندگی هیچ خبری از گل و شل نخواهد بود.

باغ سفید عروسی

ویدئوی این باغ

اطلاعات تکمیلی

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.