باغ تالار رزا

توسط تورج بهره مند ۰ یک سوال بپرسید
باغ تالار رزا

باغ تالار عروسی رزا برای چه عروسی مناسب است؟

• در انتخاب باغ تالار مناسب به راهنما نیاز دارید؟
• بهترین شرایط برگزاری جشن تان را میخواهید؟

09309881915

باغ تالار رزا

باغ تالار رزا دقیقا روبروی باغ تالار والاست. باغ تالار رزا تقریبا هرچیزی که یک باغ تالار درجه یک در خود جای داده است دارد. باغ تالار رزا دارای فضای عقد کنان در وسط آب شبیه جزیره عقد در باغ تالار والا می باشد. این فضای عقد در فیلم برداری هوایی بشکل یک گیتار دیده میشود. فضای سرپوشیده عقد و سنتی در باغ موجود بوده و مسیر وروی از ابتدای پارکینگ شروع می شود. همچنین یک سالن پذیرایی بسیار مرغوب با ظرفیت ۲۰۰ نفر و سالن سرو شام بصورت مستقل از امکانات باغ تالار رزاست.

ظرفیت بهینه داخل سالن : ۱۵۰ نفر مهمان
ظرفیت نهایی باغ عروسی رزا ۲۰۰ نفر
آدرس باغ تالار رزا :  نزدیک تهران کیلومتر ۱۲ فتح ابتدای مسیر شهریار
مزایا : نزدیکی به تهران – قیمت مناسب – سالن و نورپردازی قوی – لابی و رختکن ابتدای سالن
کلاس و هزینه : تشریفات ۳ ستاره

اطلاعات تکمیلی

باغ تالار رزا ماکت یک باغ عالی

نکته متمایز باغ تالارعروسی رزا در درجه اول قیمت تمام شده ی جشن عروسی است. باغ تالار رزا یکی از مقرون به صرفه ترین باغ تالارهای عروسی تهران است که تقربا همه امکاناتی که یک باغ عروسی ۵ ستاره در اختیار شما قرار میدهد را دارد. فضای عقد درون جزیره فضای پذیرایی بیرون از سالن لابی و رختکن و سرویس قبل از ورود به سالن خانم ها و سالن مستقل میز شام پارکینگ داخلی و اتاق عقد.

باغ تالار رزا در یک نگاه

باغ تالار رزا

مسیر شهریار-آسفالته-۲۰ دقیقه از چیتگر

باغ تالار رزا با ظرفیت داخل سالن ۲۰۰ نفر یک ماکت از باغ تالار والا ست ولی با قیمت پایین تر و بسته های اقتصادی تر . باغ تالار رزا دارای تمامی امکانات برگزاری جشن عروسی در کلاس ۳ ستاره تشریفات مجالس عروسی می باشد. پارکینگ داخلی تا ۵۰ عدد ماشین را در انتهای باغ می پذیرید ولی تا ۱۰۰ عدد خودرو را می توان در فضای کنار باغ پارک نمود، باغ تالار رزا دارای فضای باغی شکل قرینه است. تنها باغ تالاری است که هنوز دورتادور جزیره ی عقد را با مشعل تا صبح روشن نگه می دارد و دارای یک سالن عروسی فوق العاده زیبا با نورپردازی ویژه است.

باغ تالار رزا

آدرس باغ تالار رزا

برای رسیدن به باغ تالار رزا از آزادگان جنوب وارد اتوبان فتح غرب شوید و مجدد به سمت تهران دور بزنید. از سه راهی باغستان شهریار بعد از سعید آباد دست راست تابلوی سفید زرنان را وارد شوید و بعد از ۲ کیلومتر دست راست خود دقیقا مقابل باغ عروسی والا باغ تالار رزا را مشاهده می کنید.

باغ تالار رزا

ظرفیت باغ تالار رزا

ظرفیت پذیراش مهمان در باغ تالار رزا نهایتا ۲۰۰ نفر است. بهترین حالت پذیرایی حتی تعداد کم تر از ۲۰۰ نفر می باشد. فضای بیرون از سالن معمولا برای چیدمان استفاده نمی شود. و پارکینگ برای تعداد بالای ۳۰۰ نفر مهمان محدود است. باغ تالار رزا بهترین باغ برای جشن های کم تعداد نامزدی و عروسی های زیر ۲۰۰ نفر است.

سالن جشن عروسی

سالن جشن عروسی باغ تالار رزا دارای آخرین تکنولوژی نور و موزیک است. مشابه نورپردازی این سالن عروسی کمترجایی دیده شده است. و برعکس باغ تالارهایی که از طرح های شکسته و زاویه دار بهره می برند داخل سالن عروسی باغ تالار رزا همه دیوار ها از خطوط منحنی بهره برده اند. نورپردازی رنگ زیتونی در لای دیوار ها و ۳ لوستر بزرگ مشخصه سالن جشن عروسی رزاست.

لابی قبل از ورود به سالن

شاید به نظر شما ساده به نظر برسد ولی بسیاری از باغ تالارهای عروسی گرمدره فاقد فضای لابی قبل از سالن عروسی هستند. اهمیت این لابی مجهز به سرویس دستشویی و رختکن برای خانم ها معمولا مورد غفلت قرار میگیرد. وجود رختکن در انتهای سالن باعث معذب شدن مهمان های تازه وارد زمان ورود به سالن می شود. مهمان تازه وارد معمولا از ظاهر خود که ممکن است تا رسیدن به باغ تالار بهم ریخته باشد بی اطلاست و برای رسیدن به اولین محل امنی که بتواند لباس و ظاهر خود را مرتب کند در اغلب باغ تالار های گرمدره مجبور به طی مسافت عرض سالن میشود.

محل استقرار ماشین عروس و داماد

در ابتدای مسیر ورود مهمان های جشن عروسی به باغ عروسی رزا فضایی بصورت شیب دار برای استقرار ماشین عروس تعبیه شده. تجربه نشان میدهد معمولا داماد به محض ورود به باغ تالار سوال می کند که باید کجا بایستد؟ در باغ تالار رزا یک فضا مخصوص پارک خودروی عروس و داماد بصورت ویژه طراحی شده است.

تمایز باغ تالار رزا

یکی از وجوه تمایز باغ تالار رزا بلاوه بر قیمت بسیار مناسب آن فضای عقد کنان است. فضای عقد باغ تالار رزا بصورت جزیره ای در میان استخر آبی قرار گرفته این جزیره از بالا که نگاه می کنید سطح مقطع یک گیتار را دارد. آبنمای انتهایی منظره پشت سفره عقد را برای کادر بندی فیلم و عکس صحنه های عقد پوشش می دهد و مهمان ها در میان جزیره ای که دارای آبنمای زیبا و حتی مشعل با شعله های میان آب است برای برگزاری جشن عقد حضور پیدا می کنند.

باغ تالار رزا
Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.