بازدید باغ عروسی راشین مسیر بازگشت شهریار

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
بازدید باغ عروسی راشین مسیر بازگشت شهریار

راهنمای آدرس باغ عروسی رادین و باغ عروسی راشین

راهنمایی:
بازدید از باغ عروسی راشین و رادین و سایر باغ تالار های عروسی سمت مقابل بلوار باغستان شهریار در مسیر بازگشت از باغ عروسی صدرا.

آدرس باغ عروسی حمید وقتی از بازدید باغ عروسی صدرا باز میگردید.

وقتی از باغ عروسی صدرا به سمت تهران دور می زنید. دقیقا قبل از رسیدن به پل بادامک یعنی نبش پل بادامک دقیقا زیر پل عابر پیاده یک مسیر انحرافی وجود دارد به نام کوچه گلستان. از کنار پل حرکت کنید و به سمت راست داخل کوچه گلستان بپیچید.

باغ عروسی حمید

باغ عروسی حمید در کوچه گلستان تقریبا اواسط کوچه قرار دارد بخاطر دیوار نوشته ها ممکن نیست باغ تالار حمید را رد کنید. باغ تالار حمید در شروع کار به باغ عروسی vip معروف بود و پس از اخذ مجوز تغییر نام داد. هنگام بازگشت دقیقا باید از همین مسیر و بصورت خلاف جهت بازگردید و روی پل بپیچید و مسیر باغستان-شهریار را به سمت تهران بروید.

تالار عابدی و تالار عرشیا

اگر در کلاس تالار هم می خواهید گزینه هایی را بررسی کنید بعد از پل بادامک سمت راست خود دقیقا بر بلوار تابلوی تالار عروسی عابدی و تالار عروسی عرشیا را خواهید دید. این تالارها معمولا پذیرایی افراد محلی و ساکنین منطقه برای برگزاری جشن عروسی در ۲ سالن پذیرایی خانم ها و آقایان هستند.

باغ عروسی فدک

باغ عروسی فدک در کوچه وحید ۳ قرار دارد. ابتدای این کوچه کمی ناهموار است ولی اگر به ترتیب نام گذاری کوچه های وحید ۲ و وحید ۱ دقت کنید کوچه را راحت پیدا می کنید.
وارد کوچه وحید ۳ شوید و تقریبا ۲ کیلومتر جلوتر باغ عروسی فدک را از روی درب سبز رنگ و دیوار های آجری که مشخصا درختان سرسبز از پشت آن پیداست پیدا خواهید کرد. برای هماهنگی از سایت تورسفید شماره آقای اصلانی را بردارید.

آدرس باغ عروسی رادین

باغ عروسی رادین مناسب جشن های کوچک خانوادگی مثل نامزدی و عقد است. توضیحات را در صفحه اختصاص باغ عروسی رادین مشاهده نمایید. این باغ در کوچه آزادگان در سه راهی دوم دست چپ به نام خیابان سلمان و پلاک ۵ کوچه سعید قرار گرفته.
باغ رادین مشابه سایر باغ تالارهای عروسی بازاری نبوده بلکه بیشتر شبیه یک باغ ویلای شخصی برای جشن های فانتزی و کم تعداد بسیار مساعد است. بهتر است برای پیدا کردن باغ عروسی رادین همراه داشته باشید پس با تورسفید تماس بگیرید.

برای دریافت لوکیشن باغ عروسی مورد نظرتان به شماره ۰۹۳۰۹۸۸۱۹۱۵ تلگرام بزنید. و لوکیشن باغ عروسی مورد نظر را درخواست کنید.

قشنگ ترین باغ عروسی مسیر

آدرس باغ عروسی راشین

قشنگ ترین باغ عروسی در مسیر برگشت شما از باغ تالارهای عروسی مسیر شهریار باغستان باغ عروسی راشین خواهد بود. برای رسیدن به باغ عروسی راشین به درخت های سمت راست خود دقت کنید.

  • ورود از کوچه حاج مسعود

کوچه حاج مسعود دقیقا پشت آخرین درخت بلوار باغستان-شهریار و تقریبا ۱۰۰۰ متر بعد از کوچه وحید ۳ قرار گرفته. به کوچه حاج مسعود وارد شوید. دو راهی اول دست راست و دو راهی دوم دست چپ روی مسیر خاکریزی شده ادامه دهید تا دیوار سفید پارکینگ باغ عروسی راشین را در پلاک ۸ ببینید.
توضیح کامل باغ عروسی راشین و امکانات برگزاری در صفحه اختصاصی باغ عروسی راشین داده شده. این باغ بسیار مدرن تر از حد منطقه ساخته شده و ظرفیت داخلی ۱۵۰ نفر را در هر طرف خانم ها و آقایان دارد.

باغ راشین متعلق به آقای عباس صادقی می باشد برای تماس و هماهنگی با شماره ۰۹۱۲۱۱۳۷۱۴۷ تماس حاصل کنید

مناسب ترین باغ عروسی باغ عروسی نگار

یک باغ عروسی کمتر شناخته شده ولی با قیمت خوب باغ تالار نگار است. باغ تالار نگار متعلق به آقای عیسی وند بارها مورد ارتقاء و باز سازی قرار گرفته. این باغ تالار دارای ۲ سالن با ظرفیت ۴۰۰ نفر فضای درختی و پارکینگ در فضای مجاور است.
در بین تمام باغ تالارهایی که معرفی شد باغ تالار عروسی والا و باغ عروسی صدرا دارای بالاترین قیمت اجاره باغ تالار عروسی و باغ تالار نگار و باغ عروسی رزا دارای پایین ترین قیمت اجاره باغ عروسی هستند.

بعد از باغ عروسی راشین

بعد از بازدید باغ عروسی راشین می توانید به راهنمای بازدید از باغ تالارهای عروسی احمد آباد مستوفی مراجعه نمایید. .

خروج و بازگشت از باغستان

برای خروج از باغستان بلوار را ادامه دهید تا به اتوبان فتح وارد شوید. از آنجا از دسترسی آزادگان شمال به همت و یا اتوبان حکیم می توانید به تهران بازگردید و یا اینکه از اتوبان آزادگان مجدد وارد اتوبان فتح غرب یا لشکری غرب شده و برای بازدید باغ عروسی به گرمدره بروید. که تقریبا ۲۵ کیلومتر از این نقطه فاصله خطی دارد.

[products columns=”4″ orderby=”title” order=”” ids=”5758″]

ارتباط در تلگرام

کانال-تلگرام-1
پرسش-در-تلگرام
قیمت-در-تلگرام
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.