اجاره سالن اجتماعات

اجاره سالن اجتماعات

اجاره سالن اجتماعات

اجاره سالن اجتماعات در شهر تهران با ظرفیت ۷۰ تا ۲۲۰ نفر در بهترین برج های تهران با معرفی از تورسفید امکانپذیر است. این سالن ها معمولا با دسترسی های مجزا و پارکینگ به مهمان ها اجاره داده میشود. در بسیاری از موارد برج های مسکونی همراه با اجاره سالن اجتماعات شان حیاط خلوت و یا روف گاردن ساختمان را هم در اختیار مهمان ها قرار می دهند.

تماس برای اجاره سالن اجتماعات

سالن اجتماعات برج های مسکونی معتبر در تهران از طریق راهنمای تورسفید به منظور برگزاری جشن های خانوادگی اجاره داده میشود. برای مشاوره و اجاره سالن اجتماعات برای جشن عقد و عروسی حنا بندان و … از طریق شماره موبایل خود با شماره تماس بگیرید.

اجاره سالن اجتماعات

بدون تشریفات و کیترینگ سالن امکان پذیر نیست

  • تایم استفاده از سالن اجتماعات نهایتا ۱۲ شب می باشد.

  • اجاره سالن اجتماعات حتما به مجالس خانوادگی امکان پذیر است.

  • تامین خدمات مجالس با سفارش شما و به عهده تشریفات مقیم سالن خواهد بود.

  • سالن برای مراسم بعد از تالار اجاره داده نمی شود.

  • برای اجاره سالن اجتماعات ساعات اداری تماس با موبایل تان ۰۹۱۲۰۳۱۷۷۰۶ آقای صنوبری

اجاره سالن اجتماعات برای جشن عروسی

تورسفید می تواند سالن اجتماعات در سطح شهر برای برگزاری جشن عروسی در اختیار شما قرار دهد . زمان برگزاری جشن عروسی در سالن اجتماعات زمان بیشتری برای جشن عروسی خود در اختیار دارید . شما می توانید از موزیک یا گروه موزیک زنده در جشن عروسی خود بهره ببرید

. برای اطلاعات رزرو و بازدید از سالن ها با شماره از موبایلتان تماس بگیرید.

سالن نامزدی ولنجک

چرا اجاره سالن اجتماعات

سالن اجتماعات به شما امکان می دهد موزیک زنده داشته باشید. با اجاره سالن اجتماعات می توانید از کیترینگ اختصاصی برای پذیرایی دعوت کنید غذا و پذیرایی بهتری داشته باشید. با اجاره سالن اجتماعات جشن شما حداقل تا ساعت ۱۲ ادامه خواهد داشت.

سالن جشن عقد

باغ عروسی لواسون

اجاره سالن اجتماعات برای جشن نامزدی

معمولا در فصل های سرد و بارندگی سال که باغ تالار عروسی کار برد زیادی ندارد گرایش به اجاره سالن اجتماعات برای برگزاری جشن زیاد می شود. همچنین جشن های داخل سالن با کیفیت ثابت معمولا کم هزینه تر از جشن در باغ تالار از کار در می آید. بنابر این اقبال اجاره سالن اجتماعات برای جشن های نامزدی که جشن عروسی مفصلی در باغ تالار خواهند داشت بیشتر خواهد بود.