آدرس باغ عروسی ملک

توسط راهنمای تور سفید ۰ یک سوال بپرسید
آدرس باغ عروسی ملک

راهنمای آدرس باغ عروسی ملک

باغ عروسی ملک از بدو ظهور به علت فضای عقد و باغ درختی اش مشهور شد. باغ ملک از زمره باغ تالارهای عروسی است که فضای درختی آن امکان پذیرایی و چیدمان مهمان ها را در زیر دختان میدهد.مزیت باغ عروسی ملک جایگاه عقد این باغ عروسی است
اگر شما هم جشن عقد را قلب مراسم عروسی تان میدانید قبل از انتخاب باغ عروسی با ما تماس بگیرید.

آدرس و مسیر باغ عروسی ملک

باغ تالار ملک در شرقی ترین نقطه شهر قدس قرار گرفته اگر ساکن شهر قدس نیستید و از تهران برای بازدید این باغ عروسی می روید بهتر است از اتوبان شهید لشکری سه راهی کرمان خودرو یعنی مسیر جدید شهریار را برای بازدید باغ عروسی ملک انتخاب نمایید و یا اینکه بعد از بازدید از باغ والا از روستای زرنان مسیر بازدید از باغ رویال پارک و باغ عروسی ملک را انتخاب نمایید.

۱- از اتوبان آزادگان و یا میدان آزادی وارد اتوبان لشکری به سمت کرج شوید.
۲- چراغ قرمز مسیر در کیلومتر ۱۷ اتوبان شهید لشکری به سه راه کرمان خودرو معروف است. چراغ راهنمایی را به چپ بپیچید.
۳- این مسیر، مسیر جدید شهریار محسوب می شود. وقتی به سمت شهریار می پیچید از روی اتوباغ فتح عبور می کنید و تقریبا بعد از ۷ کیلومتر تابلوی قرمز رنگ تالار پذیرایی مروارید را مشاهده خواهید نمود.
۴- مسیر باغ عروسی ملک دقیقا پشت این تابلو و از زیر پل عابر هوایی و کنار پمپ بنزین جدا میشود.
۵- از کنار تالار مروارید به راست بپیچید و از بلوار کرمان خودرو خارج شوید. اسم این جدیدا به خیابان آیت الله هاشمی رفسنجانی تغییر نام داده ولی به اسم جاده امام زاده مشهور است.
۶- تا اولین میدان رانندگی کنید تابلوی مشخص امام زاده روبروی شماست و میدان را به سمت چپ پیچید.
۷- وارد بلواری میشوید که در انتها به زیر گذری ختم خواهد شد. وقتی از زیر گذر عبور کردید به سمت راست به پیچید.
۸- مسیر خوشبختانهجدیدا آسفالت شده. بعد از تقریبا ۵۰۰ متر دیوار سفالی و درب سفید بسیار بزرگی میبینید. برای بازدید از باغ ملک باید با آقای مالکی هماهنگ شوید.

بعد از بازدید باغ عروسی ملک

دور بزنید – از کنار تالار مروارید به اتوبان شهریار وارد شوید. زیر اولین پل دور بزنید و به سمت شمال برگردید. این مسیر شما را به اتوبان شهید لشکری خواهد رساند. برای بازدید از باغ عروسی والا از تابلوی زرنان به سمت زرنان بپیچید و یا برای بازدید از باغ عروسی رویال پارک یعنی همان باغ عروسی ستاره طلایی سابق ۲ کیلومتر دیگر ادامه دهید تا تابلوی خیابان اثنا خودرو را ببینید.

ارتباط در تلگرام

Telegram-channel
پرسش و پاسخ
ask-Telegram
۰ یک سوال بپرسید

شاید جواب شما اینجاست

سوالتان را اینجا بپرسید

تعداد تلاش های شما بیش از حد مجاز است.